Україна –  квітуча країна

Магнолії  стали окрасою Стрия, але невдовзі кожне місто нашого краю матиме особливий – живий символ свого містечка.

Автором успішної ідеї є Михайло Шмігельський – ветеран АТО, воював в 1 танковій, капітан запасу, зараз в резерві, викладач та вчитель історії, захисту вітчизни, кандидат історичних наук, громадський діяч – голова Молодь Стрийщини. В якості експерта допомагав створювати Славську громаду (Львівська область), яка в даний час є доволі успішною та інтенсивно розвивається. Ініціатор створення муралів у Стрию.

Поруч із посадженими квітами створюють табличку, вказуючи на конкретну сім’ю, яка подарувала їх місту.
Учасники висаджують інші дерева й кущі для краси міста.
Після висадки  учасникам дарують сертифікат.
:coffee:

Стрий місто магнолій має всі шанси в найближчому майбутньому перетворитися на успішне соціальне підприємництво, адже цілями є

– кожен може залишити пам’ятку про себе, посадивши магнолію.
– висадити велику кількість магнолій, щоб місто Стрий можна було сміливо позиціонувати, як місто магнолій- це сприятиме розвитку туризму
– це дасть і поштовх до того, що мешканці будуть краще ставитися до свого міста і до екології.
:scroll:

А мурал перетворився у картину з номерами, яку кожен бажаючий може купити чим підтримати висадку нового саджанця, й в одночас розквітнути магнолії у власній оселі.

️У планах є створення чаю з магнолією. Зараз розробляється його рецептура з ванільним присмаком.

Михайло Шмiгельський: ”У Стрию вже висаджено 350 магнолій. Так родини та діти висаджують дерева, аби залишити свій слід в історії. Ми агітуємо інші міста на висадку іменних дерев. Наприклад, наша організація переконала місто Яворів, аби вони посадили явори. Також хочемо, щоб в Букові були букові дерева. Висаджувати дерева та квіти можна будь-де. Наша мета — зробити дерево символом свого міста.”

© Creative Spark 2022
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.